Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Dofinansowanie kosztów budowy przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Choroszcz w 2019 roku

2019-03-18

Informujemy mieszkańców gminy Choroszcz, iż zgodnie z zatwierdzoną uchwałą budżetową na 2019 rok, z budżetu gminy zostały przeznaczone środki finansowe na dofinansowanie kosztów budowy przydomowych oczyszczalni ścieków.

Warunki uzyskania dofinansowania ujęte są w uchwale Nr XXIV/243/2017 Rady Miejskiej w Choroszczy z dnia 31 marca 2017 r. w sprawie określenia zasad i trybu udzielania z budżetu gminy dotacji celowej na dofinansowanie kosztów budowy przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Choroszcz.

 

Osoby zainteresowane uzyskaniem dotacji, mogą pobrać wnioski, które umieszczone są na głównej stronie internetowej Urzędu w sekcji dotyczącej Gospodarki Odpadami w punkcie przydomowe oczyszczalnie.

 

 Termin składania wniosków upływa dnia 30.04.2019r.


 Zapraszamy.

 

Wnioski i inne dokumenty potrzebne do ubiegania się o dotację, stanowią załacznik do uchwały, którą można pobrać klikając w link: Uchwała Nr XXIV/243/2017 Rady Miejskiej w Choroszczy z dnia 31 marca 2017 r.