Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Międzynarodowy Dzień Strażaka

2017-05-04

Szanowne Druhny, Szanowni Druhowie! W imieniu własnym oraz całej Społeczności Gminy Choroszcz, składam Państwu serdeczne podziękowania za nieustającą gotowość do czynienia dobra: do niesienia pomocy na rzecz dbania o bezpieczeństwo nasze i naszych Rodzin, ochrony mienia, zdrowia oraz wartości najwyższej, jaką jest życie.

 O Waszej obecności i poświęceniu pamiętamy za każdym razem, gdy niesiecie pomoc i jesteście pierwsi w miejscu zdarzenia, niemniej dziś – w dniu Waszego święta: Święta Strażaka, szczególnie chcemy zauważyć Wasz wysiłek, ponadprzeciętną odwagę i zaangażowanie, jakimi kierujecie się w swoim ochotniczym działaniu.

 

Serdecznie dziękuję Wam oraz Waszym Rodzinom za codzienną gotowość do wyjątkowej ofiarności: za oddanie i poświęcenie w kształtowaniu i doskonaleniu umiejętności, które owocują rzetelną, kompetentną, w pełni profesjonalną pracą.

 

Szanowne Druhny i Druhowie, Strażacy-Ochotnicy! Niech Patron – Św. Florian zawsze trzyma nad Wami swą pieczę, by wszelkie interwencje, w których uczestniczycie, były udane i bezpieczne.

 

Robert Wardziński

Burmistrz Choroszczy