Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Aktualnie jesteś na: strona główna > artykuły > 60 lat i co dalej?

60 lat i co dalej?

2017-02-08

Popierasz integrację europejską i masz pomysł, jak ją usprawnić? A może nie odpowiada Ci obecny kształt Unii Europejskiej i wiesz, co należy w niej zmienić? Chcemy poznać Twoją opinię!

Fundacja Schumana zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w debacie z okazji 60. rocznicy podpisania traktatów rzymskich. Debata odbędzie się 25 marca 2017 r. w Warszawie.

 

Kogo szukamy?

36 osób z całego kraju, w każdym wieku (18+), o różnym nastawieniu do integracji europejskiej, bez względu na wykształcenie czy miejsce zamieszkania. Interesuje nas Twoje zdanie!


O czym będziemy dyskutować?

O tematach kluczowych dla UE:

- bezpieczeństwie

- środowisku

- kulturze i tożsamości

- zatrudnieniu

- mobilności i migracjach

- zaufaniu  obywateli

 

Kto weźmie udział w dyskusji?

Oprócz uczestników z całej Polski, w rozmowie wezmą udział także eksperci, którzy będą udzielać odpowiedzi na pytania i wspierać uczestników swoją wiedzą. Jednak najważniejszy będzie dla nas Twój głos! Wniosków z dyskusji wysłucha dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce Marek Prawda.

 

Kiedy i gdzie?

Debata odbędzie się w sobotę 25 marca 2017 r. w godzinach 12:00-19:00  w siedzibie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Warszawie. Osobom spoza Warszawy pokrywamy koszty dojazdu (transport publiczny, 2. klasa) i zakwaterowania (nocleg z 25. na 26. marca, pokoje 2-osobowe).

 

Jak się zgłosić?

Prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.schuman.pl/traktaty i przesłanie go do 21 lutego 2017 r. na adres: j.rozycka@schuman.pl, faksem na numer: 22 621 75 55 lub pocztą na adres Fundacji Schumana: Al. Ujazdowskie 37/5, 00-540 Warszawa.

 

Więcej informacji na: www.schuman.pl/traktaty.

 

Kontakt: Joanna Różycka, tel. 22 621 75 55 j.rozycka@schuman.pl.