Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Choroszczy

2016-12-06

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Choroszczy informuje, że w dn. 9 grudnia (piątek) 2016 roku odbędzie się Nadzwyczajna – XXI Sesja Rady Miejskiej w Choroszczy. Rada zbiera się w związku z obwieszczeniem Komisarza Wyborczego w Białymstoku z dn. 05.12.2016 r., dotyczącego referendum wojewódzkiego w sprawie budowy w województwie podlaskim regionalnego portu lotniczego.

XXI Sesja Rady Miejskiej w Choroszczy odbędzie się 9 grudnia 2016 r. o godzinie 14.00 w Remizie OSP w Choroszczy (Choroszcz, ul. Dominikańska 22), z następującym porządkiem obrad:

 

1. Otwarcie obrad.

2. Przyjęcie porządku obrad.

3. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania w związku z planowanym  referendum wojewódzkim w sprawie budowy w województwie podlaskim regionalnego portu lotniczego.

4. Zapytania i wolne wnioski.

5. Zamknięcie obrad.

 

Z Postanowieniem Komisarza Wyborczego można zapoznać się TUTAJ.

 

Nadzwyczajna Sesja rady Miejskiej zwoływana jest stosownie do art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2016 r. poz. 446, ze zm.).

 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej w Choroszczy

mgr Beata Marlena Jeżerys