Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Spotkania informacyjne dla przedsiębiorców dot. dotacji w ramach RPOWP

2016-11-07

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie podlaskim zapraszają na spotkania informacyjne pt.: „Środa z Funduszami dla przedsiębiorców”. Odbędą się one 9 listopada 2016 r. w godzinach od 10.00 do 13.00 w poszczególnych miastach regionu: w Białymstoku, Suwałkach i Łomży.

Przewidywana tematyka spotkania to m.in.: możliwości uzyskania dofinansowania z funduszy europejskich dla firm na rozwój działalności gospodarczej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, programów krajowych oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Spotkanie będzie przeznaczone dla przedsiębiorców - szczególnie tych którzy prowadzą działalność na obszarach wiejskich.

 

Więcej informacji o spotkaniach oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.rpo.wrotapodlasia.pl w zakładce „Weź udział w szkoleniach i konferencjach”. Link do strony: http://rpo.wrotapodlasia.pl/pl/dowiedz_sie_wiecej_o_programie/wez_udzial_w_szkoleniach_i_konfe/sroda-z-funduszami-dla-przedsiebiorcow.html

Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020

LOGO RPOWP