Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Nowy Rok Szkolny 2016/2017

2016-09-01

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Nauczyciele oraz inni Pracownicy Oświaty! Za Wami, wierzę, udane wakacje, podczas których udało się wypocząć i nabrać sił do nowych wyzwań. Przed Wami kolejny rok szkolny i kolejne miesiące pełne nowych zadań, ambitnych celów, zdobywania wiedzy, doświadczeń i umiejętności.

Życzę wszystkim: i Gronu Pedagogicznemu, i Uczniom oraz Rodzicom, aby był to owocny czas realizowania zamierzeń i marzeń oraz rozwijania pasji. Wierzę, że, choć naznaczony kolejnymi zmianami, będzie to dobry rok: pełen sukcesów, przynoszących wszystkim zadowolenie i satysfakcję.

 

Drodzy Uczniowie, życzę Wam, abyście byli ciekawi świata, nie ustawali w poszukiwaniach i rozszerzaniu własnych horyzontów.

 

Szanowni Nauczyciele i Rodzice, życzę Państwu prawdziwego zadowolenia z osiągnięć Waszych podopiecznych i pociech. Ich sukcesy są bowiem świadectwem Waszej ciężkiej pracy i zaangażowania. Wszystkiego najlepszego!

 

 

Burmistrz Choroszczy

Robert Wardziński