Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Chcesz uczyć jak przeciwdziałać AIDS/HIV? Zgłoś się na szkolenie!

2016-07-27

Krajowe Centrum ds. AIDS – agenda Ministra Zdrowia oraz Polska Fundacja Pomocy Humanitarnej „Res Humanae” zapraszają na szkolenie osoby, które chciałyby prowadzić zajęcia edukacyjne i prelekcje z zakresu problematyki HIV/AIDS, zakażeń przenoszonych drogą płciową i narkomanii.

W programie znajda się m.in. zagadnienia dotyczące aspektów medycznych, etyczno-prawnych, profilaktyki, wybranych elementów narkomanii i seksuologii.

 

Tegoroczna oferta obejmuje 4-dniowe szkolenie (w sumie 31 godzin zajęć dydaktycznych) dla osób, które chciałyby prowadzić zajęcia edukacyjne i prelekcje z zakresu problematyki HIV/AIDS, zakażeń przenoszonych drogą płciową i narkomani. Proponowane terminy, to:

 

- 19-22  września  2016 r.            

- 3-6 października 2016 r.                 


Szkolenie odbędzie się w podwarszawskiej miejscowości uzdrowiskowej  Konstancin–Jeziorna.  Odpłatność za udział w szkoleniu wynosi 280 zł. Organizator, w ramach opłaty, zapewnia: zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych z łazienką, oraz całodzienne wyżywienie. Uczestnik pokrywa koszty dojazdu we własnym zakresie.

 

Wykładowcami szkolenia są profesjonaliści, doskonale znający zagadnienia zarówno w aspekcie teoretycznym, jak i dysponujący dużym doświadczeniem w bezpośredniej pracy z osobami żyjącymi z HIV/AIDS oraz z osobami uzależnionymi.

 

Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia.

 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, proszone są o jak najszybsze przesłanie na adres Fundacji (przez e-mail, fax lub pocztą) Karty zgłoszenia na szkolenie oraz  informacji o odbiorcy rachunku (dla osób, które życzą sobie wystawienia rachunku). Druki do pobrania znajdują się na: http://reshumanae.org.pl/szkolenia-dla-prelegentow/.

Org./UM