Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Pracodawco – to spotkanie skierowane jest do Ciebie!

2016-06-20

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracodawców z terenu gminy Choroszcz na spotkanie, podczas którego w jednym miejscu i w jednym czasie będzie można uzyskać szereg istotnych informacji wspomagających działalność gospodarczą.

Spotkanie odbędzie się 21 czerwca 2016 r. o godz. 12.00 w auli Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Wydarzenie współorganizują: Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku Dorota Kolenda oraz Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński.

 

Tego dnia od przedstawicieli Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku będzie można dowiedzieć się o możliwych formach wsparcia finansowego, skierowanego do pracodawców i przedsiębiorców w 2016 roku. Tematem wystąpienia przedstawiciela Urzędu Marszałkowskiego będzie z kolei wsparcie przedsiębiorczości w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, zaś pracownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wypowie się o procedurach zgłaszania do ubezpieczeń zatrudnionych pracowników, jak również o składkach na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne za zatrudnionych pracowników.

 

Wszystkich zainteresowanych pracodawców serdecznie zapraszamy!

UM/PUP