Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Kolejne spotkania Burmistrza Choroszczy z mieszkańcami gminy

2016-01-29

Kontynuując cykl spotkań z mieszkańcami gminy Choroszcz, o czym Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński zapowiadał podczas ostatnich Sesji Rady Miejskiej, początek lutego zapowiada kolejne takie wydarzenia.

1 lutego w poniedziałek wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Zaczerlan. Tam pod adresem Zaczeralny 36, w domu pani Sołtys – Róży Urban o godz. 17.30 odbędzie się spotkanie Burmistrza Choroszczy z mieszkańcami tej miejscowości. 

 

Zaś dzień później, 2 lutego (wtorek) o godz. 17.00 Burmistrz Choroszczy spotka się z mieszkańcami Konował. Spotkanie odbędzie się w świetlicy tej miejscowości.

 

Przypominamy, że spotkania z Burmistrzem Choroszczy Robertem Wardzińskim odbywają się z inicjatywy mieszkańców, a także sołtysów danych miejscowości oraz radnych reprezentujących w Radzie Miasta dany okręg wyborczy. Odpowiedni termin można uzgodnić kontaktując się z Sekretariatem Urzędu: 85 719 17 37, 85 713 22 00.

 

Spotkania mieszkańców z Burmistrzem dają możliwość na bezpośrednie poznanie włodarza gminy z lokalnymi przedstawicielami, przedyskutowanie nurtujących daną społeczność kwestii, przedstawienie planów i zamierzeń. Warto więc z tego skorzystać. Zapraszamy!

 

UM