Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Centrum bajkowego świata czyli Choinka Miejska w Choroszczy

2016-01-20

Cieszymy się, że jako Urząd Miejski w Choroszczy mogliśmy wesprzeć cieszące się dużą popularnością i – jak się okazało – niezwykle udane wydarzenie organizowane w naszej gminie, skierowane do dzieci, a mianowicie: Miejską Choinkę.

Choinka Miejska w Choroszczy w tym roku została zorganizowana przez zespół Centrum Kultury i Sportu, przy współorganizacji Urzędu Miejskiego w Choroszczy, a także Teatru dla dzieci „CoNieco”. Dzięki nim aula Centrum w sobotę 16 stycznia zamieniła się w prawdziwą krainę bajek. Zaproszenie na choinkę przyjęli bowiem najznakomitsi bajkowi bohaterowie: księżniczki i czarownice, Spider-Man i pszczółka Maja, smok i strażacy. Wyglądało to tak, jakby tego wieczoru aula M-GCKiS stała się centrum bajkowego świata. Było gwarno, wesoło i kolorowo. Zabawę dla zaproszonych gości prowadził białostocki Teatr dla dzieci „CoNieco”, który zadbał o to, aby wszystkie dzieci miały okazję wziąć udział w rozmaitych konkursach i tańcach.

 

Na zakończenie, przywołany głośnym chórem, w bajkowym świecie pojawił się Mikołaj, który osobiście każdemu dziecku wręczył paczkę ze słodkościami.

 

Cieszymy się z tak licznego przybycia, wspaniałej zabawy.

 

UM/Olga Szutkiewicz, M-GCKiS