Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Nowe pojemniki na odpady – w Oliszkach, Barszczewie, Dzikich, Dzikich-Kolonii

2015-12-18

Informujemy mieszkańców gminy Choroszcz, że proces bezpłatnych dostaw pojemników na odpady do gospodarstw domowych nadal trwa. W najbliższych dniach obsługiwane będą Oliszki, Barszczewo, Dzikie, Dzikie-Kolonia.

Od 17 grudnia pojemniki otrzymają mieszkańcy Oliszek, a od 18 grudnia rozpocznie się dostarczanie pojemników dla mieszkańców Barszczewa, zaś w niedzielę 20 grudnia będą dostarczane pojemniki do Dzikich i Dzikich-Kolonii (w sobotę nadal będzie rozstawiane Barszczewo).

 

Serdecznie prosimy mieszkańców o umożliwienie tego procesu.

 

Przypominamy, że pojemniki zostały zakupione przez ZECWiK w Choroszczy i spółka ta przewiduje możliwość samodzielnego odbioru pojemników przez mieszkańców gminy Choroszcz. W tym celu należy zgłaszać się do p. Krzysztofa Gołaszewskiego z ZECWiK (tel.: 85 719 11 08) w godzinach od 7.00 do 15.00. Po podpisaniu poświadczenia odbioru pojemników, każdy mieszkaniec może wyjechać z nowym własnym zbiornikiem na odpady.

 

Cieszymy się, że z każdym dniem coraz więcej mieszkańców naszej gminy staje się właścicielami nowych pojemników na odpady, dedykowanych specjalnie gminie Choroszcz.

 

UM