Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Dostawa nowych pojemników na odpady w gminie Choroszcz trwa

2015-12-04

Od 21 listopada rozpoczęliśmy akcję bezpłatnego dostarczania pojemników na odpady do gospodarstw domowych w gminie Choroszcz. Prace postępują. Poniżej przedstawiamy dalszy harmonogram działań.

Jak wcześniej informowaliśmy naszych mieszkańców, od listopada rozpoczęliśmy proces dostarczania nowych pojemników na odpady. Dostawy są bezpłatne, a pojemniki dedykowane są mieszkańcom jedynie gminy Choroszcz, o czym informuje napis na każdym zbiorniku – „GMINA CHOROSZCZ”.

 

Pojemniki zostały zakupione przez ZECWiK w Choroszczy, który jest odpowiedzialny za cały proces. W chwili obecnej dostarczanie pojemników w samym mieście Choroszcz powoli dobiega końca. Od 5 grudnia 2015 roku zostanie rozpoczęte dostarczanie pojemników w miejscowości Klepacze. O kolejnych etapach (zarówno terminach, jak i odwiedzanych miejscowościach) będziemy Państwa na bieżąco informować.

 

Przypominamy także, że pojemniki można odbierać samodzielnie. W tym celu należy zgłaszać się do p. Krzysztofa Gołaszewskiego z ZECWiK (tel.: 85 719 11 08) w godzinach od 7.00 do 15.00. Po podpisaniu poświadczenia odbioru pojemników, każdy mieszkaniec może wyjechać z nowym własnym zbiornikiem na odpady.

 

UM