Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

ZECWiK: Pojemniki na odpady można odbierać samemu

2015-11-25

W ostatnich tygodniach informowaliśmy, że w całej gminie Choroszcz są nieodpłatnie dostarczane pojemniki na odpady. Proces wymiany ruszył 21 listopada. Jednak ci z Państwa, których w czasie dostawy nie było w domach lub po prostu chcieliby samodzielnie dokonać odbioru pojemników, informujemy, iż istnieje możliwość, by to uczynić.

Zakład Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji w Choroszczy Spółka z o.o. i Urząd Miejski w Choroszczy informują, że odbioru pojemników na odpady chętni mieszkańcy mogą dokonać samodzielnie. W tym celu należy zgłaszać się do Zakładu Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji w Choroszczy Spółka z o.o. (Choroszcz, ul. H. Sienkiewicza 25a), do pana Krzysztofa Gołaszewskiego (tel.: 85 719 11 08).  

 

Odbiorów pojemników na odpady można dokonywać w godzinach od 7.00 do 15.00 w siedzibie ZECWiK. Tam, po podpisaniu poświadczenia odbioru pojemników, każdy mieszkaniec może wyjechać z nowym zbiornikiem na odpady.

 

W razie pytań czy wątpliwości prosimy zgłaszać się do ZECWiK.

 

Serdecznie zapraszamy!