Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

ABC Rad Pożytku Publicznego – szkolenie

2015-05-25

Burmistrz Choroszczy i Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych zapraszają Stowarzyszenia, Fundacje oraz inne organizacje działające na obszarze Gminy Choroszcz do udziału w spotkaniu i szkoleniu: „ABC tworzenia i funkcjonowania Rad Działalności Pożytku Publicznego”. Szkolenie odbędzie się 11 czerwca 2015 r. w godz. 14.00-17.00 w Remizie OSP w Choroszczy (Choroszcz, ul. Dominikańska 22).

Podczas spotkania przewidziany jest warsztat przygotowany w ramach projektu pn. Dobre Rady; modelowe Rady Działalności Pożytku Publicznego, który służy wzmocnieniu potencjału istniejących Rad Działalności Pożytku Publicznego, ale też zachęceniu i przygotowaniu kolejnych środowisk do ich powoływania.

 

Szkolenie jest bezpłatne. Zgłoszenia do dn. 5 czerwca 2015 r. prosimy przesłać e-mailem na adres: elukaszewicz@choroszcz.pl lub zgłosić telefonicznie pod nrem tel.: 85 713 22 19.

 

Jednym z tematów  spotkania będzie także ustalenie udziału organizacji społecznych w zbliżających się corocznych imprezach: Dniach Choroszczy i Jarmarku Dominikańskim poprzez wykorzystanie ich potencjału i ciekawych pomysłów. Serdecznie zapraszamy!

 

Ewa Łukaszewicz

Urząd Miejski w Choroszczy