Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

PUNKT KONSULTACYJNY UZALEŻNIEŃ – umów się na bezpłatne konsultacje

2015-05-18

Jeśli zastanawiasz się czy dotyczy Cię problem uzależnienia? Masz wątpliwości czy terapia jest dobrym rozwiązaniem? Nie wiesz jak sobie radzić, żyjąc z osobą uzależnioną? Jesteś ofiarą, a może sprawcą przemocy domowej i trudno Ci z tym żyć? Potrzebujesz wsparcia? Nie wahaj się, zaufaj nam – zgłoś się do PKU.

PKU_UG

 

Jeśli dotyczą Cię te problemy, albo może dotykają Cię trudności wynikające z nadużywania środków psychoaktywnych, a może cierpisz z powodu przemocy – nie wahaj się, skorzystaj z bezpłatnego wsparcia. Znajdziesz je w Punkcie Konsultacyjnym Uzależnień w Choroszczy.

 

Porad udziela certyfikowana specjalistka terapii uzależnień – mgr Elżbieta Zatorska. Wizyta nie tylko, że jest bezpłatna, ale nie wymaga też tego, aby mieć aktualne ubezpieczenie zdrowotne. Nie ma też znaczenia w jakim jesteś wieku. Najważniejsze czy chcesz skorzystać z tej szansy. Nie uważasz, że warto? Nie wahaj się. Czekamy na Ciebie.

 

PKU czynny jest w każdy wtorek w godz. 14.00-18.00 przy ul. H. Sienkiewicza 42 w Choroszczy. Tel. kontaktowy: 511 239 505. Zapraszamy!