Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Rodzaje ogrzewania na terenie Gminy Choroszcz – badania ankietowe

2015-03-09

Firma ATMOTERM S.A. w konsorcjum z Fundacją na Rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii z Katowic, na zlecenie Urzędu Miasta Białystok, prowadzi projekt pn. „Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Białegostoku i gmin: Choroszcz, Czarna Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Juchnowiec Kościelny, Łapy, Supraśl, Wasilków, Zabłudów do roku 2020”. Elementem projektu jest wykonanie badań ankietowych dotyczących rodzajów ogrzewania.

Badania przeprowadzane są w ramach szerszego projektu pn. „Przygotowanie gmin Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego do realizowania zintegrowanych projektów, sprzyjających rozwojowi współpracy i rozwiązywania wspólnych problemów w perspektywie finansowej 2014-2020”; projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego „Pomoc Techniczna” 2007-2013.

 

Jednym z etapów projektu jest przeprowadzenie badań ankietowych w wybranych dzielnicach Białegostoku oraz w wybranych obszarach gmin BOF, w tym także w gminie Choroszcz. W związku z tym w najbliższym czasie mieszkańców zabudowy jednorodzinnej w naszej gminie odwiedzać będą ankieterzy zbierający informacje na temat rodzaju ogrzewania i planów inwestycyjnych (tj.: zmiany źródeł ogrzewania i termomodernizacji).

 

Ankieterzy zostali zobowiązani do zapewnienia poufności przekazywanych im informacji i wykorzystania ich tylko i wyłącznie na potrzeby realizowanego projektu. Serdecznie prosimy o przyjęcie ankieterów i udzielenie im niezbędnych informacji. Wypełnienie ankiety ma jedynie charakter informacyjny.

 

 

Aby wziąć udział w badaniu, mieszkaniec zabudowy jednorodzinnej ma również możliwość wypełnienia ankiety on-line – klikając TUTAJ.

 

Ankiety dostępne są również do pobrania w następujących lokalizacjach Urzędach Miejskiego w Białymstoku:

  • ul. Słonimska 1,
  • ul. J. K. Branickiego 3/5,
  • ul. J. K. Branickiego 9,
  • ul. Składowa 11,
  • ul. Gen. J. Bema 60/1.

 

Szczegółowe informacje dotyczące „Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Białegostoku i gmin: Choroszcz, Czarna Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Juchnowiec Kościelny, Łapy, Supraśl, Wasilków, Zabłudów do roku 2020” znajdują się na stronie: http://www.bialystok.pl/154-szczegoly-aktualnosci/newsid/5640/default.aspx 

 

Zapraszamy do udziału w ankiecie!