Aktualnie jesteś na: strona główna > artykuły > Wypowiedz się na temat komunikacji zbiorowej w regionie – WEŹ UDZIAŁ W ANKIECIE!
2015-02-13
Białostocki Obszar Funkcjonalny (www.bof.org.pl) jest stowarzyszeniem gmin, powstałym w celu wspierania lokalnej samorządności, ochrony wspólnych interesów gmin, wymiany doświadczeń, promocji osiągnięć oraz koordynacji wspólnych przedsięwzięć i inwestycji. BOF tworzą: miasto Białystok oraz dziewięć gmin ościennych: Choroszcz, Czarna Białostocka, Łapy, Supraśl, Wasilków, Zabłudów, Dobrzyniewo Duże, Juchnowiec Kościelny, Turośń Kościelna.
Badania, do udziału w których serdecznie zapraszamy mieszkańców Choroszczy, dotyczą satysfakcji użytkowników komunikacji zbiorowej w naszym regionie. W tym celu została przygotowana specjalna ankieta, za pomocą której każdy mieszkaniec Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego może się wypowiedzieć, jak według niego, obecnie funkcjonuje komunikacja zbiorowa w regionie oraz co można jeszcze w niej poprawić.
Ankietę można uzupełnić klikając w poniższy link:
https://docs.google.com/forms/d/1Zu3R4JidrnfRdGk-xEvtM7BAKGyg9XdjQbrlqNgY6IE/viewform?usp=send_form
Ankieta dostępna jest do 23 lutego 2015 r. Serdecznie zapraszamy!
Badania przeprowadzane przez wrocławską uczelnię odbywają się w ramach projektu pn. „Przygotowanie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego do realizowania zintegrowanych projektów, sprzyjających rozwojowi współpracy i rozwiązywania wspólnych problemów w perspektywie finansowej 2014-2020” i współfinansowane są ze środków UE (PO „Pomoc Techniczna” 2007-2013). Głównym celem projektu jest zbadanie obecnego systemu transportowego zarówno w Białymstoku, jak i jego obszarze funkcjonalnym, oraz określenie potrzeb inwestycyjnych BOF na kolejne lata. W ramach zadania, oprócz badań ankietowych dotyczących transportu zbiorowego, przeprowadzane są także inwentaryzacje parkingów pod kątem określenia potrzeb użytkowników w tym względzie, zidentyfikowanie nowych lokalizacji miejsc postojowych oraz dokonanie ewentualnych zmian w funkcjonowaniu stref płatnego parkowania, wynikające z potrzeb użytkowników.
Badania prowadzane są w okresie 9-23 lutego, w dniach:
pon.-pt., w godz. 8.00-18.00 i 21.00-23.00,
sob., w godz. 9.00-14.00 i 22.00-24.00,
nd. 9.00-14.00 i 21.00-23.00.
Każda z osób pracująca przy tym projekcie posiada stosowny identyfikator.