Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Rozmowa LIVE z Jakubem Bobrowskim – twórcą strony „Choroszcz Miniona”

2020-06-18

M-GCKiS w Choroszczy zaprasza na kolejną transmisję live. Tradycyjnie w czwartek o godz. 18.00. Podczas najbliższego spotkania, 18 czerwca 2020 r., gościem będzie entuzjasta Choroszczy i jej historii – Jakub Bobrowski, twórca facebookowej strony Choroszcz Miniona.

Choroszcz Miniona to popularne miejsce w sieci, która pozwala wielu choroszczanom na odnajdywanie dawnych zakątków miasteczka i okolic, utrwalonych na fotografiach mapach i dokumentach. Miejsce to jest moderowane przez twórcę, ale żyje przede wszystkim dzięki aktywności osób, prawdziwie zainteresowanych życiem i historią Choroszczy.

Spotkanie będzie okazją do rozmowy o tym, czym Choroszcz wyróżnia się w świecie, dlaczego ważne osobistości świata polityki chętnie spędzały tu czas w XVIII wieku. Dowiemy się jak dużo osób zagląda na Choroszcz Minioną i co wzbudza tam największe zainteresowanie, a także o fantastycznych skarbach, które mieszkańcy Choroszczy trzymają w szafach.

Na podtst. M-GCKiS w Choroszczy/UM