Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Jak widzisz archiwum? Konkurs rysunkowy

2020-06-08

Z okazji Międzynarodowego Tygodnia Archiwów, odbywającego się w dn. 8-14 czerwca 2020 r., Archiwum Państwowe w Białymstoku przygotowało konkurs rysunkowy dla najmłodszych. Dobra zabawa i atrakcyjne nagrody – gwarantowane!

Organizatorem konkursu jest Archiwum Państwowe w Białymstoku, czyli my. Uczestnikiem – każdy chętny, czyli Wy. Użyjcie wyobraźni i narysujcie czym według Was jest archiwum, jak wygląda, a może jak powinno wyglądać? Z czym się Wam kojarzy proca archiwisty? A może macie jakieś wspomnienia z wizyty w Archiwum w Białymstoku? Pokażcie nam! Najciekawsze prace zostaną docenione i wyróżnione: nie tylko sławą i miejscem w wydawnictwach jubileuszowych Archiwum, ale także materialnie: Archiwum przewidziało w konkursie ciekawe i atrakcyjne nagrody.

 

Konkurs jest skierowany do dzieci w wieku 6-13 lat, ale drzwi przed nikim nie są zamknięte i jeśli na konkurs zgłoszą się inni uczestnicy, ich prace także zostaną ocenione, przy czym pozakonkursowo.

 

Na samodzielne prace dzieci Archiwum czeka do 10 czerwca 2020 roku.


Prace mocna dostarczyć w formie skanu (w pliku jpg — kolor) na adres e-mail: urszula.silkowska@bialystok.ap.gov.pl lub osobiście do siedziby Archiwum Państwowego w Białymstoku, ul. A. Mickiewicza 101.

 

Oprócz pracy, warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dołączenie wypełnionej Karty Uczestnika Konkursu.

 

Oddane na konkurs prace nie będą odsyłane do Uczestników – przechodzą na własność organizatora.

 

Szczegóły w Regulaminie. Zapraszamy!

Na podst. mat. org./UM