Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

6 czerwca kino plenerowe w Choroszczy!

2020-05-30

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w czasie pandemii wydarzenia kulturalne w Choroszczy poza siecią. Będą to plenerowe pokazy filmów. Pierwszy już 6 czerwca.

W sobotę 6 czerwca – kino lekkie i ciepłe jak wieczór, podczas którego odbędzie się projekcja. Wierzymy w dobrą pogodę i czekamy na Państwa o godz. 22.00 na Placu Brodowicza w Choroszczy.

 

Wyświetlimy nową produkcję: Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3. Film ten to, według producenta, „tak jakby ciąg dalszy” kultowych komedii z lat 80.: „Kogel-mogel” oraz „Galimatias, czyli kogel-mogel II”.

 

Film trwa 1 godz. 34 min.

 

Opis:

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy! 


Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów kina oraz miłośników filmowych pokazów plenerowych. Niech kino plenerowe w Choroszczy będzie przyjemnym wejściem w nową normalność ????

 

Na podst. mat. org./UM